Elektritööd

Elektritööd võivad tunduda lihtsa tegevusena, kuid elektriga töötamisel vigade tegemine võib tuua halvad tagajärjed. Selle vältimiseks peavad tööd olema tehtud oskuslikult ja turvaliselt – just seetõttu on tark need alati jätta professionaali hoolde. Kergemate elektritöödega nagu lambipirnide vahetamine, kaitsmete välja lülitamine jms saavad inimesed tavaliselt ilusti ise hakkama, kuid keerulisemate töödega tuleks kindlasti abi otsida spetsialistilt.

Elektritööd, mis on usaldatud professionaali kätte, on tehtud kvaliteetselt ja turvaliselt. Usaldades Remont OÜ spetsialisti end elektritöödega aitama, ei pea enam muretsema vanade juhtmete või lahtiste pistikute pärast. Remont OÜ-l on kogemust erinevate töödega – meie spetsialist võib appi tulla näiteks elektrikilbi paigalduse ja sealsete kaitsmete vahetamise ja lisamisega. Lisaks sellele saame abiks olla juhtmete, sinakontaktide, pistikute, lülitite ja valgustite paigaldusega. Kõik selleks, et Sinu kodu elektritööd oleks tehtud korralikult ja turvaliselt.

Meie tööde ja teenuse hind varieerub sõltuvalt tegemist vajavatest töödest, materjalidest, ajagraafikust ning kokkulepetest kliendiga. Hinnapakkumise koos detailse plaani ja planeeritud ajakavaga saame teha pärast seda, kui meie spetsialist on olukorra üle vaadanud ning teiega läbi arutanud.

Oluline on tunda end oma kodus turvaliselt, seega küsi abi meie spetsialistilt ning me aitame professionaalselt ja turvaliselt teostada elektritööd Sinu kodus!

Vaata tehtud töid
Võta meiega julgelt ühendust ja arutame asja