Elektritööd

Tänapäeval ei kujutaks keegi meist ette elu ilma elektrita. Televiisor, pesumasin, ahi, internet, jpm – kõik vajavad korralikku ning tervet elektrisüsteemi. Me kõik ilmselt oleme kogenud olukorda, kus vool läheb ajutiselt ära ning tekib abitu tunne, sest mitte midagi justkui ei saa kasutada ega teha. Vanem generatsioon tuleb elektrikatkestusega õnneks väga hästi toime, kuid nooremad inimesed ei oska tihtipeale midagi sellisel puhul pihta hakata. Voolukatkestused on üsna tavapärane juhus, kui teostatakse parandus- või hooldustöid ning üldjuhul tuleb elekter üsna kiirelt tagasi.

Meil on:

• Üle kuue aasta kogemust,
• Rohkem kui 300 rahulolevat klienti,
• Teostame töid kiirelt ja kvaliteetselt,
• Omame suut kogemustepagasit erinevate remonditööde tegemisel.

Kontakt:

+372 5866 3599
epakkal@gmail.com
Kontaktivorm!

Vaata meie tehtud töid: Tehtud tööd!


Elekter on ohtlik!

Kui korteris või majas on väga vananenud elektrisüsteem ja – juhtmestik, võib ette tulla olukordi, kus elektri taastamiseks on vaja ette võtta väga mahukad tööd. Seega tasub sellist olukord vältida lastes profesionaalil juhtmestikule pilk peale heita ning vajadusel vahetada kogu süsteem välja. Lisaks elektrikatkestustele võib ebaühtlane vool lõhkuda erinevaid koduseid seadmeid. Eriti õrnad on elektri kõikumiste osas arvutid, laadivad telefonid, tahvelarvutid ja muud nutiseadmed. Neid ei ole lihtne ega ka odav parandada. Lisaks rikub vigane elektrisüsteem pesumasinaid, pliite, külmkappe, nõudepesumasinaid ja muud elektroonikat. Seega tasub elektrisüsteemidele aeg-ajalt pilk peale visata selleks, et vältida potentsiaalseid kahjusid tulevikus. Muuhulgas on mõistlik jälgida ka elektrikatkestuste ja hooldustööde teated, et vajadusel pistikust eemaldada tundlikumad seadmed

Elektritööd on üks olulisemaid ja ka raskemaid protsesse kodu remontimisel. Lisaks sellele, et elektriga toimetamise puhul on suur oht tervisele, võivad ebakvaliteetselt teostatud tööd minna hiljem planeeritust kõvasti kallimaks. Potentsiaalsete vigastuste vältimiseks peavad tööd olema tehtud oskuslikult ja turvaliselt – just seetõttu on tark need alati jätta professionaali hoolde. Kergemate elektritöödega nagu näiteks lambipirnide vahetamine ja kaitsmete väljalülitamine on üsna lihtne ise hakkama saada, kuid keerulisemate töödega tuleks kindlasti abi otsida spetsialistilt. Lisaks juhtmetikule on elektritööde suureks osaks einevate kaitsmete paigaldamine ja vajadusel vahetamine, samuti elektrikilpide hooldamine, parandamine ja vajadusel väljavahetamine. Meid võid rahuliku südamega usaldada – teostame eletri- ja ehitustöid erilise hoole ja kvaliteediga.

Elektritööd jäta professionaali teha

Elektritööd, mis on usaldatud professionaali kätte, on tehtud kvaliteetselt ja turvaliselt. Usaldades Remont OÜ spetsialisti end elektritöödega aitama, ei pea enam muretsema vanade juhtmete või lahtiste pistikute pärast. Remont OÜ-l on kogemust erinevate töödega – meie spetsialist võib appi tulla näiteks elektrikilbi paigalduse ja sealsete kaitsmete vahetamise ja lisamisega. Lisaks sellele saame abiks olla juhtmete, sinakontaktide, pistikute, lülitite ja valgustite paigaldusega. Kõik selleks, et Sinu kodu elektritööd oleks tehtud korralikult ja turvaliselt. Vanemate elamute puhul on suur oht, et ka elektrisüsteem on vananenud ja amortiseerunud ning vajab kapitaalremonti, mille käigus vahetatakse välja kogu juhtmestik.

Miks valida Remont OÜ?

Meie tööde ja teenuse hind sõltub suuresti tegemist vajavatest töödest, materjalidest, ajagraafikust ning kokkulepetest kliendiga. Võta meiega julgelt ühendust. Koostöös kliendiga vaatame üle objekti hetkeolukorra, planeerime teostatavad tööd, määrame ajavahemiku ning eeldatava eelarve. Seejärel koostame projekti ning kohandame seda vastavalt vajadusele. Pidev kontakt ja koostöö kliendiga on meie number üks prioriteet. Seeläbi saame pakkuda parimat teenust ning luua usaldusliku sideme kliendiga. Teostame töid äärmiselt kvaliteetselt ja kliendi jaoks võimalikult kiirelt ja mugavalt.

Elektritööd on ülimalt oluline osa remonditöödest ning need tuleb teostada äärmise hoolega ja kvaliteedi osas järeleandmisi teha ei tohi. Kuna enamus kodusid on elektroonikaseadmeid täis, siis elektritööde pealt kokku hoida ei tohi. Kõvasti odavam ja lihtsam on kõik elektritööd lasta teha eksperdi poolt ning kvaliteetselt, sest hiljem majapidamisseadmete remontimine ja välja vahetamine on üsna kallis. Samuti on suur oht tulekahjude tekkeks, kui juhtmestik on paigaldatud valesti või on amortiseerinud. Remont OÜ aitab Sind sellega, sest ei ole midagi olulisemat, kui turvatunne omaenda kodus, seega küsi abi meie spetsialistilt ning me aitame professionaalselt ja turvaliselt teostada elektritööd Sinu kodus!


Warning: Undefined variable $post_description in /data01/virt72323/domeenid/www.remontou.ee/htdocs/wp-content/themes/remontou/single.php on line 47

Vaata tehtud töid
Võta meiega julgelt ühendust ja arutame asja