Korteri remont

Korteri remont ja värskenduskuur tuleks ette võtta umbes iga viie aasta tagant. Seda seetõttu, et suure osa oma elust me veedame kodus ning on oluline, et tunneksime end seal võimalikult hästi. Selleks, et ennast mugavalt kodus tunda, peaks aeg-ajalt elamist uuendama. Värskendusremont ei ole midagi eriti mahukat ega kallist, üldiselt tähendab see seintes ja lagedes pragude täitmist krohviga, värvimist ja/või tapeetimist. Nobenäppude puhul on see kõik tehtav ilma ehitusmehe abita. Küll aga on tänapäevane elutempo kohati nii kiire, et ei jää seda aega ja energiat üle, et see pahtlilabidas või värvipintsel kätte võtta. Aga ega seetõttu ei pea korteri remont tegemata jääma, appi tuleb Remont OÜ!

Meil on:

• Üle kuue aasta kogemust,
• Rohkem kui 300 rahulolevat klienti,
• Teostame töid kiirelt ja kvaliteetselt,
• Omame suut kogemustepagasit erinevate remonditööde tegemisel.

Kontakt:

+372 5866 3599
epakkal@gmail.com
Kontaktivorm!

Vaata meie tehtud töid: Tehtud tööd!


Mida hõlmab endas korteri remont?

Korteri remont ja tööde maht oleneb suuresti kliendi ootustest ja soovidest. Sellega seoses tuleb teha erinevaid töid, milles mõned mahukamad on näiteks põrandate vahetus, seinte viimistlus ja ripplagede paigaldus. Kergemad tööd on muuhulgas seinte ja lagede lihvimine ning värivimine, kuid ka need tööd tasub jätta profesionaali teha. Samuti võime aidata siseuste ja välisuste paigaldamisega. Soovikorral saame aidata ka kapilaatremondiga, mille ettevõtmine on üsna mahukas ja raske. Sinna hulka kuuluvad muuhulgas lammutustööd, siseviimistlus, torutööd, elektritööd, põrandate ja lagede paigaldus. Samuti pakume hea meelega abi ka väiksemate töödega nagu seinte või lagede krohvimine ja värvimine, tapeetimine, liistude paigaldamine või parandustööd. Samuti saame aidata koduseadmete paigaldamisega. Millega täpsemalt aidata saame ja kuidas töid läbi viia sõltub suuresti kliendi soovidest ja tehtud kokkulepetest.

Enne värskendusremonti või kapitaalremonti tuleks kindlasti üle vaadata elamu torustik ning elektrisüsteem, sest tagantjärgi ummistusi või lekkeid parandada on keerukas. Lisaks tuleb siis suuresti juba tehtud remonditööd laiali lammutada ja uuesti teha. Seega on oluliselt rahakotisõbralikum lasta professionaalil torude ja elektrijuhtmete olukord üle vaadata et hiljem ei tekiks probleeme. Vajadusel saame aidata parandada lekked ja likvideerida ummistused. Lisaks võime vajadusel kogu vee- ja kanalisatsioonisüsteemi välja vahetada. Elektrijuhtmete olukorra hindamine on ülimalt olulik osa remondi protsessist, sest iganenud ja katkised juhtmed on ohtlikud ja võivad rikkuda kodumasinad või lausa põhjustada tulekahjusid. Siinkohal võid kindlalt usaldada Remont OÜ spetsialisti, kes aitab nii nõu kui ka jõuga. Planeerimisprotsessist kuni lõpptööde valmimiseni – meied võid kerge südamega usaldada.


Warning: Undefined variable $post_description in /data01/virt72323/domeenid/www.remontou.ee/htdocs/wp-content/themes/remontou/single.php on line 47

Vaata tehtud töid
Võta meiega julgelt ühendust ja arutame asja