Korteri remont

Korteri remont ja värskenduskuur tuleks ette võtta umbes iga viie aasta pärast. Seda seetõttu, et suure osa oma elust me veedame kodus ning on oluline, et tunneksime end seal maksimaalselt hästi. Et see tõesti oleks nii, tuleb aeg-ajalt elamist värskendada ja teha korteris remont.

Korteri remont ja selle suurus oleneb suuresti kliendi ootustest ja soovidest. Sellega seoses tuleb teha erinevaid töid, milles mõned on näiteks põrandate vahetus, seinte viimistlus, ripplagede paigaldus. Samuti võime aidata siseuste ja välisuste paigaldamisega. On võimalik teha kapitaalremonti alustades põrandate vahetusest ja lae paigaldusest. Kuid on ka võimalik teha ka väiksemamahulist remonti, mis hõlmab vaid tapeetimist ning liistude paigaldust. Mis täpselt ja kuidas on tehtud, on juba kliendi ja remondimehe kokku leppida.

Enne kui remont võib alata, võib juhtuda, et tuleb alustada torutöödest. Seda selleks, et olla kindel, et ei saa juhtuda ebameeldivat üllatust, kus uus remont on rikutud kuna torud jäid vahetamata ning need hakkasid lekkima. Osaks korteri remondist võib olla ka siseuste vahetus, liistude paigaldus või välisukse vahetus. Ka vannitoa remont võib olla oluline korteri värskendamise osas, mille kohta võib lähemalt lugeda siit

Selleks, et tunneksid end oma kodus hästi, küsi nõu meie spetsialistilt ning me aitame kiirelt ja kvaliteetselt teha remondi ning luua Sinu visiooni reaalsuseks! 

Vaata tehtud töid
Võta meiega julgelt ühendust ja arutame asja