Krohvimine

Krohvimine on populaarne viis osaliselt tänu oma paljudele kasutusviisidele ning erinevatele segudele. Krohvimist saab edukalt kasutada nii täiteks, aluspinna ettevalmistuseks kui ka dekoratiivselt viimase kihina. Seda saab teha nii siseruumides kui välisseinal, küll aga on selleks vaja erinevaid krohvimissegusid. Kuna valikus on mitmeid erinevaid tüüpe segusid, tuleb olla kindel, et valitakse õige seina jaoks õige produkt. Mõned segud, mis on tihti kasutusel on näiteks lubikrohv, savikrohv, kipskrohv, tsementkrohv ja dekoratiivkrohv.

Siseviimistluses tehtud krohvimine on hea valik, kuna dekoratiivkrohve on erinevaid toone ja tüüpe ning aluspinna ja krohvipaleti vahel rulludes võivad need seinale jätta erilisi mustreid. See on hea viis, kuidas muuta enda kodu siseviimistlus kunstilisemaks ja personaliseeritumaks ilma suurema vaevata. Krohvimine on möödapääsmetu töö kui tegemist on korteri remondiga, mille kohta saab lähemalt lugeda siit.

Krohvimine võib esialgu tunduda lihtne, kuid reaalsuses on seal kerge teha vigu, mis hiljem negatiivseid tagajärgi toovad. Olenevalt tingimustest, krohvisegust, materjali omapärast ja krohvikihi paksusest võib hiljem esineda krohvikahjustusi, kus krohv kuivab ebaühtlaselt, lõheneb või koorub seinalt maha. Seetõttu ei ole soovitav algajal ise antud tööd ette võtta vaid jätta krohvimine spetsialisti jaoks, kellel on kõik vajalikud oskused ja teadmised ning kes seeläbi oskab erinevaid probleeme ette näha, arvesse võtta ning vältida. Ise tehes tuleb arvestada ka sellega, et krohvimiseks võib vaja minna palju erinevaid tööriistu, mille kõigi soetamine läheb lõpuks ilmselt kallimaks, kui professionaali palkamine.

Krohvimine ning töö hind sõltub suuresti erinevatest faktoritest nagu vajalikud tööd, materjal, ajagraafik ning kokkulepped kliendiga. Küsimuste korral on kõige lihtsam võtta meiega ühendust, sedasi saab meie spetsialist olukorra üle vaadata ja anda enda hinnang, mis lahendus Teie olukorras kõige paremini sobiks. Pärast seda oleme valmis tegema hinnapakkumise koos projekti planeeritud ajakavaga. Võtke ühendust juba täna ning usaldage enda krohvimistööd professionaali kätte!

Vaata tehtud töid
Võta meiega julgelt ühendust ja arutame asja