Plaatimine

Plaatimine ja töö ettevalmistused

Plaatimine sobib tänu oma kvaliteedile, vastupidavusele ning erineva disaini/värvide kombineerimisvõimalustele paljudesse erinevatesse ruumidesse. Nagu ka iga teise tööga, on ettevalmistused väga olulised. On mõistlik kulutada rohkem aega ja energiat ettevalmistustöödele, kuna vastasel juhul võivad hilisemad ümbertegemise muutuda väga kulukaks ja aeganõudvaks.  Et plaate oleks üldse võimalik panna, et tulemus oleks ilus ja kauakestev, tuleb alustada seinte või põrandate tasandamisest. Kuna plaate on kõiksuguseid värve ja mustreid, on siin kohal kliendil oluline roll – tuleb valida plaadid, mis sobivad ruumidesse ning tekitavad koduse tunde. Plaadid on vastupidavad ning säilitavad enda omadused ning ei vaja väga erilist hooldust, mis tähendab, et plaatimine sobib ideaalselt kõikidesse kodudesse.

Niiskuskaitse

Plaatimine on kõige parem alternatiiv näiteks selleks, kui klient leiab, et oleks vaja teha vannitoa remont. Arvestades, et vannituba on tavaliselt niiske ja vannitoas on igapäevaselt suur kogus veeauru, tuleb kindlasti enne plaatimist muuta seinad ka niiskuskindlaks. Remont OÜ meister kannab hoolt hüdroisolatsiooni paigalduse eest, et tagada korralik niiskuskaitse, mis ennetab kõiksuguseid vee- ja niiskuskahjustusi ning lubab tööl püsida korralik ja kvaliteetne veel pikki aastaid.  Kui pind on ette valmistatud, tasane ja kuiv, siis võib meister ette võtta plaatide paigalduse.

Korrektse töö tagamine

Plaatimine tehtud – liigub meister edasi vuukimise ja silikooni panemise juurde. Eelnevalt tuleb plaadid puhastada üleliigsest segust ning siis manustada vuugisegu plaatide vahele. Alles pärast vuukimist ja silikoneerimist on töö valmis ning pind niiskus- ja veekindel.

Meistri hinnakiri

Plaatimise hind sõltub tegemist vajavatest töödest, materjalidest, ajagraafikust ning kokkulepetest kliendiga. Küsimuste või huvi korral kutsume Teid üles endaga ühendust võtma, et meie spetsialist saaks olukorra üle vaadata ja anda enda hinnang ning arutada Teiega sellest, mis lahendus Teie koju kõige paremini sobib. Pärast seda saame teha hinnapakkumise koos projekti planeeritud ajakavaga. Saada meile kiri juba täna ning küsi abi spetsialistilt, et tagada kena ja kvaliteetne plaatimine oma kodus!

Vaata tehtud töid
Võta meiega julgelt ühendust ja arutame asja