Plaatimine

Tänapäeval on erinevad tootjad loonud tohutul hulgal erinevaid plaate, millega kaunistada oma kodu seina, põrandat või isegi treppe. Just tänu sellele universaalsusele, ei ole plaatimine enam WC või vannitoa jaoks. Keraamiliste plaatidega võid kaunistada oma kööki, õue või miks ka mitte elu- või magamistuba. Plaatimine sobib tänu oma kvaliteedile, vastupidavusele ning erineva disaini/värvide kombineerimisvõimalustele paljudesse erinevatesse ruumidesse. Nagu ka iga teise tööga, on ettevalmistustööd enne plaatimist ülimalt olulised kvaliteetse ja kauapüsiva tulemuse saavutamiseks. On mõistlik kulutada rohkem aega ja energiat ettevalmistustöödele, kuna vastasel juhul võivad hilisemad ümbertegemise muutuda väga kulukaks ja aeganõudvaks. Kiire ja professionaalse töö jaoks võta julgelt ühendust Remont OÜ-ga.

Meil on:

• Üle kuue aasta kogemust,
• Rohkem kui 300 rahulolevat klienti,
• Teostame töid kiirelt ja kvaliteetselt,
• Omame suut kogemustepagasit erinevate remonditööde tegemisel.

Kontakt:

+372 5866 3599
epakkal@gmail.com
Kontaktivorm!

Vaata meie tehtud töid: Tehtud tööd!


Plaatimise eeltööd

Et plaate oleks üldse võimalik aluspinnale panna, tuleb alustada seinte või põrandate tasandamisest. Ebaühtlasele pinnale plaate paigaldades tuleb hiljem rinda pista pragunevate ning seinast mhakukkuvate plaatidega, mis muudavad vannitoa ilme üsna kiiresti inetuks. Tänapäeval on loodud igasuguseid erinevaid huvitavaid lahendusi – marmorimitatsioon, pildid, mustrid, erinevad värvid, seega saad fantaasia valla lasta. Kuna plaate on kõiksuguseid värve ja mustreid, on siin kohal kliendil oluline roll – tuleb valida plaadid, mis sobivad ruumidesse ning tekitavad koduse tunde. Keraamilised plaadid on vastupidavad ning säilitavad enda omadused üsna pikalt ja seejuures ei vaja väga erilist hooldust, mis tähendab, et plaatimine sobib ideaalselt kõikidesse kodudesse. Siiski tuleb plaadid kohe alguses paigaldada õigesti. Eriti kehtib see erinevate mustrite puhul, sest muidu jääb tulemus lohakas.

Niiskuskaitse

Plaatimine on kõige parem alternatiiv juhul, kui klient soovib värskendada vannitoa või tualeti ilmet. Arvestades, et vannituba peab olema keskmisest kõrgema niiskustalvusega, tuleb kindlasti enne plaatimist muuta seinad ka niiskuskindlaks. Siinkohal on oluline valida õiged töövahendid ja materjalid, sest hallitus ja erinevad veekahjustused on vannitubades kerged tulema, kui ei järgita õigeid töövõtteid. Remont OÜ spetsialist kannab hoolt korrektse hüdroisolatsiooni paigalduse eest selleks, et tagada korralik niiskuskaitse, mis ennetab kõiksuguseid vee- ja niiskuskahjustusi ning lubab tööl püsida korralik ja kvaliteetne veel pikki aastaid. Kui pind on ette valmistatud, tasane ja kuiv, siis saab alles ette võtta plaatide paigalduse. Plaadid peavad olema paigadatud sirgelt ja ühtlaselt, vastasel juhul jääb lõpptulemus lohakas ja ilmetu. Eriti tähelepanelik tuleb olla erinevate disainerplaatidega, millel on pildid või kindel muster, mida tuleb paigaldusel jälgida.

Korrektse töö tagamine

Nüüd kui plaatimine tehtud liigub meister edasi vuukimise ja silikooni paigaldamise juurde. Sellele eelnab veel plaatide põhjalik puhastus, et eemaldada üleliigne segu. Seejärel saab alles hakata paigaldama vuugisegu plaatide vahele. Ka seda tuleb teha erilise hoolega, sest ebatasased või ebaühtlased vuugivahed rikuvad lõpptulemuse täiesti ära ja plaadid jäävad koledad. Alles pärast vuukimist ja silikoneerimist on töö valmis ning pind niiskus- ja veekindel. Õigete töövahendite ja -tehinkaga teostatud plaatimine püsib kaunina aastaid, kui mitte lausa aastakümneid. Kõige eeltooduga saab ilmselt hakkama iga nobenäpp, kuid teatud nüansse osab ainult oma ala spetsialist ning ise leiutades võivad vuukidesse või lausa plaatidesse tekkida praod, plaadid võivad lahti tulla või siis tekib niiskemates ruumides hallitus. Seetõttu on mõistlikum teha see investeering ja appi võtta professionaal, kes oskab lisaks veatule paigaldusele nõustada erinevate materjalide osas.

Plaatimise hinnakiri

Plaatimise hind sõltub suuresti tegemist vajavatest töödest, materjalidest, ajagraafikust ning kokkulepetest kliendiga. Küsimuste või huvi korral kutsume Sind üles meiega ühendust võtma, et meie spetsialist saaks olukorra üle vaadata ja anda enda hinnang, seejärel saab arutada kliendiga sellest, mis lahendus kõige paremini sobib. Saame Sind abistada juba planeerimisprotsessis – aitame välja valida õiged materalid ning nõustame plaatide valiku osas. Räägime kliendiga läbi kogu töö protsessi, sest usalduslik side kliendiga on meie number üks prioriteet. Pärast arutelu saame juba teha hinnapakkumise koos projekti ja planeeritud ajakavaga. Saada meile kiri juba täna ning küsi abi spetsialistilt, et tagada kena ja kvaliteetne plaatimine oma kodus!

Vaata tehtud töid
Võta meiega julgelt ühendust ja arutame asja