Oma kodu ilme värskendamiseks on palju erinevaid võimalusi. Seintel ja lael värvi värskendamine, ebatasasuste parandamine seinas, tapeedi väljavahetamine ja paljud muud siseviimistlustööd aitavad muuta elamise kordades ilusamaks.
Meil on:
• Üle kuue aasta kogemust,
• Rohkem kui 300 rahulolevat klienti,
• Teostame töid kiirelt ja kvaliteetselt,
• Omame suut kogemustepagasit erinevate remonditööde tegemisel.
Kontakt:
+372 5866 3599
epakkal@gmail.com
Kontaktivorm!
Vaata meie tehtud töid: Tehtud tööd!
Põhjalikele remont- või ehitustöödele annab lõpliku välimuse just siseviimistlustööd. Selleks, et lõpptulemus jääks esteetiline ja kaunis, tuleb remonttööde teostamisel palgata professionaalid, kes teavad ehitusvaldkonda läbi ja lõhki. Kehvalt ja ebakvaliteetselt teostatud remonttöid siseviimistlusega peita ei anna – vastupidi, ebatasasused ja kõiksugu praod ja mõrad tulevad just rohkem esile. Seega Lõuna-Eestis ehitustööde tegemisel võta julgelt ühendust Remont OÜ-ga! Aitame Sul planeerida kodu remondi- või ehitustööd efektiivselt. Võttes arvesse kliendi soove ja visiooni loome projekti ja hinnapakkumise. Seejärel saame juba töödega pihta hataka. Teenuse kvaliteedi osas me järeleandmisi ei tee ja kogu protsessi käigus juhindume usaldusväärsest sidemest ja tihedast koostööst tellijaga. Kliendi rahulolu on meie number üks prioriteet.
Siseviimistlustööd on suur ja lai ehitusvaldkond, mille alla kuuluvad maalritööd, krohvimine, plaatimine, tapeetimine, põrandakatte ja liistude paigaldamine. Kuigi see tundub nagu lithne ettevõtmine, tasub ikkagi appi võtta spetsialist. Erinevad värvid, krohvid ja liimid on kemikaalid, mis ei pruugi alati sobida teatud ruumi või keskkonda. Näiteks vannitoa ning köögi siseviimistlus on keskmisest keerulisem, sest tuleb kasutusele võtta vee- ja niiskuskindlad värvid ja krohvid. Samuti vajavad mõned pinnad eelnevalt lihvimist ja/või sobiva krundi kasutamist. Vastasel juhul tuhmub tehtud töö kiirelt ning erinevad kahjustused tulevad esile. Igal juhul on odavam kaasata remonttöödesse eriteadmistega spetsialist, et kõik tööd oleks kohe tehtud kvaliteetselt ja õigesti. Remont OÜ omab laialdasi teadmisi siseviimistlustööde valdkonnast ning aitame Sul luua meeldiva ning värske ilmega kodu. Siseviimistlus hinnakiri sõltub suuresti kliendi soovidest, teostatatest töödest ja materjalide maksumusest.
Siseviimistlusel on oluline teha väga hea ja põhjalik eeltöö, paigaldada õigel viisil kõik vajalikud auru-, tuule- ja tuletõkked. Materjalide valikul ning paigaldusel peab olema hoolas, et seinad saaks hingata, muidu võib niiskus koguneda seinte vahele. Uue maja ehitusel võimalusi rohkem, vanema elamu renoveerimisel tuleb arvestada olemasolevate võimaluste ning maja või korteri omapäradega. Üldjuhul alustatakse siseviimistlust lagedest, et kaitsta seinu ning põrandaid. Kui mingil põhjusel on põrandad juba valmis, on ülioluline katta põrandad ehituspapi või muu kaitsega. Lagede viimistlusel on palju erinevaid variante. Valik sõltub peamiselt võimalustest, stiilist ning loomulikult enda eelistustest. Lihtsamad ning rohkemlevinud variandid on kipslaed ning puitlaed. Kipslaed värvitakse üldjuhul heledate toonidega, et anda ruumidele avarust. Mõne aastaga kipub kipslagi vajuma ning pragunema. Avarad puittala ning katedraal-lahendused on küll efektsed, kuid kipuvad olema kallid. Välisseinte viimistlus tehakse pärast soojustust, vahekihid on veel tuletõke, aurutõke, tuuletõke. Siseseintesse pannakse vahest ka helitõke, mis on eriti oluline just korterites. Seinte puhul on valik vähemalt sama lai kui lagede puhul. Kipsplaadid, mille peale käib seinavärv, dekoratiivkrohv, puitviimistlus või tapeet on vaid osa levinud lahendustest. Lisaks on veel mitmeid täiendavaid võimalusi– dekoratiivkivi sein, keraamiline plaat, laminaat, plastik, nahk ja looduslik puit. Parkett, puitpõrand, vineer, laminaat, linoleum, kivipõrand, betoonpõrand, vaipkate – ka põrandate viimistluse puhul on valik väga suur. Moodsal ajal on paljudes kodudes põrandasoojustus – torude või elektrikütte näol. Sinna peale põrand kas valatakse või puitkonstruktsioonid ja metalltalad kaetakse kipsplaatidega. Viimistlus sõltub täielikult eelarvest ning eelistustest.
Siseviimistlusel on oluline teha väga hea ja põhjalik eeltöö, paigaldada õigel viisil kõik vajalikud auru-, tuule- ja tuletõkked. Materjalide valikul ning paigaldusel peab olema hoolas, et seinad saaks hingata, muidu võib niiskus koguneda seinte vahele. Uue maja ehitusel võimalusi rohkem, vanema elamu renoveerimisel tuleb arvestada olemasolevate võimaluste ning maja või korteri omapäradega. Üldjuhul alustatakse siseviimistlust lagedest, et kaitsta seinu ning põrandaid. Kui mingil põhjusel on põrandad juba valmis, on ülioluline katta põrandad ehituspapi või muu kaitsega. Lagede viimistlusel on palju erinevaid variante. Valik sõltub peamiselt võimalustest, stiilist ning loomulikult enda eelistustest. Lihtsamad ning rohkemlevinud variandid on kipslaed ning puitlaed. Kipslaed värvitakse üldjuhul heledate toonidega, et anda ruumidele avarust. Mõne aastaga kipub kipslagi vajuma ning pragunema.
Välisseinte viimistlus tehakse pärast soojustust, vahekihid on veel tuletõke, aurutõke, tuuletõke. Siseseintesse pannakse vahest ka helitõke, mis on eriti oluline just korterites. Seinte puhul on valik vähemalt sama lai kui lagede puhul. Kipsplaadid, mille peale käib seinavärv, dekoratiivkrohv, puitviimistlus või tapeet on vaid osa levinud lahendustest. Lisaks on veel mitmeid täindavaid võimalusi– dekoratiivkivi sein, keraamiline plaat, laminaat, plastik, nahk ja looduslik puit. Parkett, puitpõrand, vineer, laminaat, linoleum, kivipõrand, betoonpõrand, vaipkate – ka põrandate viimistluse puhul on valik väga suur. Moodsal ajal on paljudes kodudes põrandasoojustus – torude või elektrikütte näol. Sinna peale põrand kas valatakse või puitkonstruktsioonid ja metalltalad kaetakse kipsplaatidega. Viimistlus sõltub täielikult eelarvest ning eelistustest.
Siseviimistlus hõlmab erinevaid töid pea igas elamu ruumis. Selleks, et kodus oleks võimalikult mugav ja hea olla, tuleb kõik siseviimistlustööd ära teha korralikult ja kvaliteetselt. Poolikult või lohakalt tehtud töö, nagu kooruv tapeet, murenev värvikiht, lahtised põrandaplaadid või ripakil lagi, rikub üldjuhul ära terve kodu ilme. Peale pikka tööpäeva soovime me kõik tulla koju lõõgastuma, kuid seda on üsna raske teha, kui vastu vaatavad poolikud või katkised detailid. Magamistoa siseviimistlus on samuti väga oluline etapp kodu remondist/ehitamisest, sest seal veedame suure osa oma elust. On loodud niivõrd palju erinevaid lahendusi, kuidas toad muuta omapäraseks ja silmapaistvaks. Viimase aja suur moeröögatus on modernne minimalism, mis tähendab, et siseviimistlustööd on tehtud kasutades tagasihoidlikke värve ja materjale. Siiski on taas populaarsust koguma hakanud suuremad detailid ja silmapaistvad dekoratsioonid. Siseviimistlus on osa ehitustööde protsessist, kus saad oma kujutlusvõime täielikult valla lasta.
Tähelepanuta ei tohiks jätta ka tualetti ega vannituba. Kuna nende puhul on tegemist ruumidega, kus me väga palju aega ei veeda, jäävad need tihtipeale tähelepanuta. Siiski annab tervele kodule ilme korralikud viimistlustööd ja lohakas või räämas vannituba toob terve elamu välimust kõvasti alla. Kuigi mõlemad ruumid (kas siis koos või eraldi) on üsna väiksed, jääb inimestel arusaam, et nende remontimine või renoveerimine on väike ja kiire ettevõtmine. Reaalsus on aga vastupidine, sest vannitoa ja WC ehitustööd vajavad kindlaid erialateadimisi ja täpseid töövõtteid. Sellistes ruumides, kus niiskustase on keskmisest kõrgem, tuleb kasutada spetsiaalseid veekindlaid ehitusmaterjale. Tavaliste krohvide ja värvide puhul riskid veekahjustuste ja ka hallituse tekkega. Just seetõttu on mõistlik juba vannitoa remonti planeerides kaasata oma ala spetsialist, kes oskab nõu ja jõuga abiks olla. Lähemalt saad vannitoa remondi kohta lugeda siit: https://remontou.ee/inside/vannitoa-remont/.
Siseviimistlustööde maailm on tohutult lai ja kirev. Erinevaid valikuvariente nii lagedele, põrandatele kui ka seintele on meeletult palju ja palju sõltub elamu eripäradest ja eelnevalt teostatud töödest. Enne viimistlustöödega pihta hakkamist tasub konsulteerida oma ala spetsialistiga, kes oskab juhendada õigete materjalide ostul ja aitab välja valida kõige sobivamad ideed. Suures osas saab siinkohal ikkagi klient dikteerida, milliseid lahendusi soovitakse – dekoratiivkrohv, ripplaed, puti-või kivitasapinnad jpm. Kui endal võtab valik silme eest kirjuks, siis soovitame kogu protsessi kaasta ka sisekujundaja, kes teab täpselt mis, kuhu ja millega kokku sobib ja mis mitte. Nii hoiad ära hilisemad lisakulutused kui avastad, et selline sisekujundus ikkagi ei sobi ülejäänud kodu interjööriga. Kui Sa veel kahtled, kas vajad sisekujundajat või mitte ja kui palju nende teenus maksta võib, siis lähemalt saad lugeda siit: https://kodu.geenius.ee/rubriik/sisustus/pilt-selgeks-kui-palju-raha-kusib-sisekujundaja-ja-kas-sa-saad-seda-endale-lubada/. Muidugi parema pildi saad ette, kui võtad ühendust juba konkreetse firmaga.
Siseviimistluse hinnakiri oleneb peamiselt teostatavatest töödest, tööde mahust ning ehitusmaterjalide hinnast. Soovitame enda ehitustööde plaani ning soovid meie spetsialistiga läbi arutada ning üheskoos paika panna detailid. Siis saame selle põhjal koostada projekti ja teostatavaid töid planeerida ja vajadusel kohandada Sinule sobivaks. Siseviimistluse hind kujuneb välja protsessi käigus, sest ehitusmaterjalide hind kõigub üsna palju. Samuti võib tööde teostamise käigus kliendi soovid muutuda ja ka vastavalt sellele muutub tööde lõpphind. Kõikvõimalikud muudatused räägme eelnevalt klidendiga läbi ja koostöös leiame parima lahenduse. Kirjutage meile enda küsimustega juba täna kasutades meie veebilehel asuvat mugavat kontaktivormi https://remontou.ee/kontaktid/!
Warning: Undefined variable $post_description in /data01/virt72323/domeenid/www.remontou.ee/htdocs/wp-content/themes/remontou/single.php on line 47