Tapeetimine

Tapeetimine ja töö nüansid

Tapeetimine võib esialgu tunduda üsna lihtne töö ning tihti on inimestel arusaam, et kõige olulisem ülesanne tapeetimise juures on ilusa tapeedi valik. Ometi on selle töö juures palju nüansse, millest kogenematu tapeedi paigaldaja mööda võib vaadata ning mistõttu tulemusega pärast rahul ei olda. Ise tehes tuleb arvestada ka sellega, et tapeetimiseks vaja palju erinevaid tööriistu, mille kõigi soetamine võib lõpuks kalliks maksma minna. Levinud on arusaam, et ilusa seina saamiseks on lihtsalt vaja vana tapeet maha võtta ja uus peale liimida. Reaalsuses on see kõige väiksem osa tapeetimisest. Nagu ka teiste remonditööde puhul algab kõik põhjalikust ettevalmistusest.

Meil on:

• Üle kuue aasta kogemust,
• Rohkem kui 300 rahulolevat klienti,
• Teostame töid kiirelt ja kvaliteetselt,
• Omame suut kogemustepagasit erinevate remonditööde tegemisel.

Kontakt:

+372 5866 3599
epakkal@gmail.com
Kontaktivorm!

Vaata meie tehtud töid: Tehtud tööd!


Tapeetimise olulised eeltööd

Esialgu tuleb enda jaoks paika panna, millist tulemust soovitakse, milline on eeldatav eelarve ja ajavahemik, mil soovitakse tööd valmis saada. Ilmselt kõige olulisem ja mahukam osa tapeetimistöödest on aluspinna ettevalmistamine. Poolikult, ebakvaliteetselt tehtud või kiirustatud eeltööde puhul ei jää lõpptulemus ilus ja ei kesta väga kaua. Tihtipale arvatakse, et tapeet katab kõik aluspinna ebatasasused ja vead, kuid reaalne elu on täiesti vastupidine. Ebaühtlasele ja kahjustunud aluspinnale paigaldatud tapeet toob erinevad ebatasasused ja probleemid veel rohkem esile. Lisaks võib tapeet hakata sellistel puhkudel üsna kiiresti maha kooruma. Tapeetimine, mis on tehtud korrektselt ning eeltööde reegleid järgides, jätab toas puhta ja korraliku mulje. Lisaks on võimalik tapeedi kasutamisega lasta oma kujutlusvõime valla, sest tapeeditüüpe on niivõrd palju erinevaid.

Selleks, et ilus lõpptulemus oleks üldse võimalik ja püsiv, peavad eeltööd tehtud olema ülima hoolega. Alustada tuleb eelmise tapeedi eemaldamisest, mis olenevalt tapeedist võib osutuda parajaks katsumuseks. Poodides on müügil erinevad tapeedi eelamdamise vahendid, kuid neid tuleb kasutada vastavalt tootja juhistele, vastasel juhul ei ole sellest suurt midagi kasu ning võid kahjustada oma tervist (tegemist on tugevate kemikaalidega). Kuna tavaliselt esineb seintel ka pragusid ja muid ebatasasusi, tuleb ette võtta ka seinte armeering, pahteldus, kruntimine ja põhjalik lihvimine. See tagab ühtlase aluspinna, mis on eeldus korrektse ja kauni lõpptulemuse saavutamiseks. See ei ole oluline mitte ainult esteetilise poole pealt, vaid tagab ka pikaaegse kvaliteedi ning tapeet ei hakka seintelt maha kooruma


Kas palgata meister või teha ise?

Tänapäeval on loodud niivõrd palju erinevatest materjalidest ning suursuguste disainidega tapeete. Ka nende paigaldus on viidud võimalikult kliendisõbralikuks ja lihtsaks. Üldjuhul saab iga nobenäpp sellega hakkama, kuid tasub meeles pidada, et tapeetimine on mahukas ning ajakulukas tegevus, mis tuleb teha ülima täpsusega. Lisaks eeltöödele on tähtis ka jälgida, et mustrilise tapeedi puhul jookseb paigaldades muster ilusasti kokku, muidu jääb lõpptulemus lohakas ja inetu. Siiski on tapeetimine üks lihtsamaid ja odavamaid mooduseid oma kodu ilme kiireks värskendamiseks. On loodud paljusid erinevaid tapeeditüüpe, mille seast oma valik teha: näiteks pabertapeet, vinüültapeet, fliistapeet jne. Olenevalt ruumi tüübist on oluline valida õige tapeet. Kuigi tapeetimine on remonditöödest üks kergemaid, tasub appi võtta oma ala professionaal, kes oskab kõik eeltööd teha korrektselt ja kvaliteetselt, mille tulemusel jääb ka lõpptulemus kaunis ja vastupidav.

Tapeetimise teeb kvaliteetselt ära Remont OÜ

Tapeetimise teenuse lõpphind sõltub suuresti ruumi suurusest, aluspinna eripärast, tapeedi valikust ning vajaminevatest töödest ning materjalidest. Kauni kodu loomiseks on ülimalt oluline, et viimistlustööd nagu pahteldamine, värvimine ja tapeetimine oleks tehtud kvaliteetselt ja õigesti. Siinkohal tuleb appi Remont OÜ, kes aitab Sul luua positiivseid elamusi täis ning kauni välimusega kodu, kus on mugav peale pikka tööpäeva lõõgastuda. Oskamatult tehtud töö jääb lohakas ja inetu, mis mõjutab terve kodu ilmet. Võta meie spetsialistiga ühendust ja loo enda unistuste kodu juba täna!

Remont OÜ teostatud töödest saab ka lähemalt lugeda Interjööri artiklist


Warning: Undefined variable $post_description in /data01/virt72323/domeenid/www.remontou.ee/htdocs/wp-content/themes/remontou/single.php on line 47

Vaata tehtud töid
Võta meiega julgelt ühendust ja arutame asja