Vannitoa remont

Vannitoa remont hõlmab paljusid erinevaid töid ja protsesse, mis kõik on olulised suurepärase lõpptulemuse saamiseks. Ilus ja korras vannituba on koht, kus on hea nii hommikut alustada, kui ka päeva lõpetada. Ometi on paljudes kodudes vannituba jätud unarusse, remont tegemata ning ruum vajab hädasti uuendamist või värskendamist. Oluline on tunda end oma kodus igal pool hästi, seega peaks ka vannituba iga mõne aasta tagant läbima uuenduskuuri, luues ruumile värskem ja puhtam ilme. Küll aga võib vannitoa remont olla üsna kulukas ja mahukas projekt. Just seetõttu tuleb Remont OÜ appi, et protsess Teie jaoks muuta nii lihtsaks, kiireks ja taskukohaseks kui võimalik.

Meil on:

• Üle kuue aasta kogemust,
• Rohkem kui 300 rahulolevat klienti,
• Teostame töid kiirelt ja kvaliteetselt,
• Omame suut kogemustepagasit erinevate remonditööde tegemisel.

Kontakt:

+372 5866 3599
epakkal@gmail.com
Kontaktivorm!

Vaata meie tehtud töid: Tehtud tööd!


Vannitoa ilme värskendamine

Vannitoa remont võib jääda lihtsalt värskendamise tasandile, mis tähendab, et olemasolevad plaadid võib võimalusel parandada ja üle värvida spetsiaalselt plaatide jaoks mõeldud värviga. Samas võib ka kõik plaadid välja vahetada, mis toob kindlamalt värskema ja uuema ilme. Kapitaalremondi puhul on vaja välja vahetada kogu vannitoa sisustus. Seda on tihtiüeale vaja teha vanemates korterites ja majades. Sinna hulka kuuluvad erinevad lammutustööd, torustiku väljavahetamine, uute ühenduste loomine, plaatimine, elektrijuhtmestiku väljavahetamine jpm. Nii kergemate värskendustööde kui ka kapitaalremondi puhul tuleks kindlasti appi võtta professionaal. Nii toru- kui ka elektritööd vajavad vilumust ning suurt kogemustepagasit. Vastasel juhul on torude puhul lekked kerged tulema ning elektritööde puhul on veel kõrgendatud oht tulekahjude tekkeks. Samuti on vannitoad tavaliselt üsna pisikesed ja ruumipaigutus peab olema välja rehkendatud millimeetri täpsusega.

Vannitoa remont on üsna suur ettevõtmine ja aja ning raha kokkuhoiuks on mõistlik kohe alguses konsulteerida spetsialistiga. Õnnestunud projekti aluseks on ettearvestav ning põhjalik plaan. Usaldades selle töö professionaali kätte võib olla kindel, et kõige eest on hoolitsenud oma ala asjatundjad ning klient on lõpptulemusega rahul. Projekti käigus ollakse abiks kõigega alates planeerimisest kuni töö üleandmiseni. Ülimalt oluline on ka jooksev kvaliteedikontroll, mis tähendab, et kõik vahepeale jäävad tegevused on tehtud korralikult ja kvaliteetselt. Remont OÜ teostab lisaks muudele töödele ka lammutus- pahteldus-, värvimistöid. Kui vannitoa viimane uuenduskuur leidis aset aastaid tagasi, siis võib juhtuda, et ka torustik tuleb välja vahetada. Just seetõttu kanname hoolt ka torutööde eest, et olla kindel, et kõik vajalikud vee- ja kanalisatsioonitorud saaksid paigaldatud ning vannitoa remont oleks edukas.

Vannitoa remondi teeb ära Remont OÜ

Hind, just nagu ka ajagraafik, sõltub suuresti kokkulepitud töödest, nende mahust ning ehitusmaterjalide hinnast. Tasub meeles pidada, et vannitoa remont on investeering enda heaolu jaoks. Kehvalt või ebakvaliteetselt tehtud töölt võib ehk rahaliselt esialgu võita, kuid sel juhul tulleb üldjuhul remont uuesti teha esimese aasta-kahe jooksul. Oma eelarve ja visiooni saate meie spetsialistiga läbi arutada, et üheskoos detailid paika panna. Sealt edasi saab kokkulepitu põhjal projekti ja teostatavaid töid planeerida ja vastavalt vajadusele kohandada. Võta meiega julgelt ühendust, meie spetsialist oskab nõustada erinevate materjalide osas ning omab suurt kogemustepagasit erinevate ehitustööde tegemisel. Teostame töid võimalikult kiirelt, mugavalt ja kvaliteetselt. Sujuv koostöö ja usalduslik side kliendiga on meie number üks prioriteet. Kirjuta meile oma ideaalsest vannitoast ja meie teeme selle reaalsuseks!


Warning: Undefined variable $post_description in /data01/virt72323/domeenid/www.remontou.ee/htdocs/wp-content/themes/remontou/single.php on line 47

Vaata tehtud töid
Võta meiega julgelt ühendust ja arutame asja