Vannitoa remont

Vannitoa remont hõlmab enda all palju erinevaid töid ja protsesse, mis kõik on olulised suurepärase lõpptulemuse saamiseks. Ilus ja korras vannituba on koht, kus on hea nii hommikut alustada, kui ka päeva lõpetada. Ometi on paljudes kodudes vannitoa remont tegemata ning ruum vajab hädasti uuendamist. Oluline on tunda end oma kodus igal pool hästi, seega tuleks ka vannitoas iga mõne aasta tagant läbida uuenduskuur, luues ruumis värskem ja puhtam ilme. Küll aga võib vannitoa remont olla kulukas ja mahukas projekt. Just seetõttu tuleb Remont OÜ appi, et protsess Teie jaoks muuta nii lihtsaks, kiireks ja taskukohaseks kui võimalik.

Õnnestunud projekti aluseks on ettearvestav ning põhjalik plaan. Usaldades selle töö professionaali kätte võib kindel olla, et kõige eest on hoolitsenud oma ala asjatundjad ning klient on lõpptulemusega rahul.  Projekti käigus ollakse abiks kõigega alates planeerimisest kuni üleandmiseni, kontrollides, et ka kõik vahepeale jääv on tehtud korralikult ja kvaliteetselt.

Remont OÜ teostab lisaks muudele töödele ka lammutus- pahteldus-, värvimistöid. Kui vannitoa viimane uuenduskuur läbiti pikka aega tagasi, siis võib juhtuda, et  ka torustik tuleb välja vahetada.  Just seetõttu kanname hoolt ka torutööde eest, et olla kindel, et kõik vajalikud vee- ja kanalisatsioonitorud saaksid paigaldatud ning vannitoa remont oleks edukas.

Hind, nagu ka ajagraafik,  sõltub suuresti kokkulepitud töödest, nende mahust ning ehitusmaterjalide hinnast. Eelnevalt oleks hea mõelda eeldatava eelarve peale, mille soovite investeerida selleks, et vannitoa remont aitaks Teie ideaalse visiooni reaalsuseks teha. Selle saate meie spetsialistiga läbi arutada, et üheskoos detailid paika panna. Sealt edasi saab kokkulepitu põhjal projekti ja teostatavaid töid planeerida ja kohandada.

Kirjuta meile oma ideaalsest vannitoast ja meie teeme selle reaalsuseks!

Vaata tehtud töid
Võta meiega julgelt ühendust ja arutame asja