WC remont

Tualettruumide ja WC remont

Kodus meeldiva ning mugava atmosfääri loomisel unustatakse tihtipeale ära vannitoa ja WC välimus. Kauni ja silmapaistva kodu loob just ühtne ning kooskõlas olev stiil ning sisekujundus, mis läbib igat ruumi.

Meil on:

• Üle kuue aasta kogemust,
• Rohkem kui 300 rahulolevat klienti,
• Teostame töid kiirelt ja kvaliteetselt,
• Omame suut kogemustepagasit erinevate remonditööde tegemisel.

Kontakt:

+372 5866 3599
epakkal@gmail.com
Kontaktivorm!

Vaata meie tehtud töid: Tehtud tööd!


Kui korteri elutuba, köök ja magamistuba on justkui sisekujunduse ajakirjast välja võlutud, aga WC-d külastades vaatab vastu räämas ning renoveerimata tualett, muudab see kogu elamu ilmet oluliselt kehvemaks. Paneelmajades on WC-d tihti nagu ajakapslid nõukogude perioodist. Tualeti remonti lükatakse alalõpmata edasi ja see on täiesti mõistetav, sest sanitaarsõlmede renoveerimine on paras peavalu. Lisaks tuleb see üsna kiiresti ära teha, sest tualeti ja pesemisvõimaluste olemasolu on meie igapäevaseks funtsioneerimiseks ülimalt olulised faktorid. Kohati vaadatakse ka, et tegemist on niivõrd väikeste ruumidega, et mis siin ikka nii keerulist. Küll aga vajavad sellised kõrgema niiskustasemega ruumid spetsiaalseid materjale ja täpseid töövõtteid. Ainuüksi plaatimine on üsna ajamahukas ja tüütu ettevõtmine, mis on mõitlik jätta professionaali teha. Ebaühtlased või viltused plaadid muudavad ruumi ilme lohakaks.

Kuidas remondiga pihta hakata?

Ilus ja värske vannituba loob varahommikul hea tuju ning päeva alustamine muutub kohe meeldivamaks. Vannitoa ja WC remont võib esialgu tunduda nagu kallis ja tüütu ettevõtmine, kuid siinkohal tuleb Sulle appi Remont OÜ spetsialistid. Enne remondi ettevõtmist tuleb kogu protsess põhjalikult läbi mõelda ja planeerida ette kõikvõimalikud sammud. Kuna WC ja vannituba on terve elamise mõistes üsna tillukesed ruumid, võib jääda mulje, et nende remontimine on kiire ja üsna kerge töö. Reaalsus on aga täiesti vastupidine. Toru- ja elektritööd, plaatimine ning segistite paigaldamine on vägagi raske ning professionaalseid teadmiseid vajav ettevõtmine. WC remondiks tuleb kindlasti appi võtta professionaal, sest teatud remonditööd vajavad spetsialisti eriteadmisi. Remont OÜ meeskonnal on hulgaliselt teadmisi ja kogemusi, et kõik vajalikud ehitusega seotud tööd teha ära kiiresti, korrektselt ning kliendile võimalikult mugavalt.
Raha säästmiseks proovitakse tualeti remonti tihtipeale teostada iseseisvalt, kuid ebaprofessionaalselt teostatud WC remont võib hiljem minna väga kalliks maksma. Nagu enamus ehitustööde puhul on kõige olulisem osa protsessist tööde ettevalmistamine. See tähendab visiooni paika panemist, tööde nimekirja koostamist, eelarve paika panekut ja ajagraafiku määratlemist. Lisaks sellele tuleb üldjuhul vanad plaadid seinalt ja põrandalt maha võtta, kui just vanu plaate ei kavatseta üle värvida. Ka plaatide ülevärvimisel tuleb plaadid enne ette valmistada, lihvida korralikult ning peale panna krunt, mis sobib kokku nii aluspinna kui ka valitud värviga. Siinkohal tasub ka ära märkimist asjaolu, et tavalisi värve tualettruumis kasutada ei tohi, kuna need ei ole üldjuhul piisavalt niiskuskindlad. Lekked, hallitus ja mõranevad plaadid on kiired tekkima, kui remont on tehtud kvaliteedinõudeid järgimata. Seega tasub WC remont teha kohe Remont OÜ spetsialistide abiga ning säästa oma aega, raha ja närve.

WC remont läbimõeldult

Enne remondiga pihtahakkamist pane paika tööplaan ning mõtle välja ruumipaigutus. WC on pisike tuba, mis peab mahutama palju – WC pott, valamu, peegel ja kapid. Osades elamutes on WC ja vannituba ühes, mis tähendab, et lisaks kõigele muule, peab sinna ära mahtuma ka dušš või vann ja pesumasin. Mõtle välja, kuhu mida paigutada, et ruumikasutus oleks optimaalne. Proovi paberil kindlasti läbi mitu erinevat varianti, sest kunagi ei tea milline võib olla parim. Paigutuse planeerimisel pea kindlasti silmas kanalisatsiooniavade, veetorude ja elektripistikute asukohtasid. Neid saab vajadusel ümber tõsta, kuid see on väga keeruline ja kallis töö, mis vajab spetsiifiliste teadmistega toru- või elektrimeest. Üleüldiselt tasub remonti tehes üle vaadata kogu torustiku ja ekeltrisüsteemide seisukord, sest vanemates majades on need tihti amortiseerunud ja vajavad väljavahetamist. Torutööde kohta saad lähemalt lugeda siit: https://remontou.ee/inside/torutood/.
Hüdroisalatsiooni- ning elektritööde tegemiseks on igal juhul vajalik profesionaali abi. Kuna vannitoas tekib paratamatult rohkem niiskust kui teistes tubades on seal hallitus kerge tekkima. Seetõttu peavad hüdroisolatsiooni ning ventilatsioonitööd olema tehtud ülima hoolega ning kasutades kvaliteetseid vahendeid. Juhul, kui tööd on tehtud lohakalt või ebakvaliteetseid materjale kasutades, satub vesi või niiskus seinte vahele ja/või põranda alla, kus see teeb väga palju kahju. Lisaks hallitusele, mis on tervisele kahjulik, võivad tekkida erinevad niiskuskahjustused, mis kokkuvõttes kahjustavad kogu elamu konstruktsiooni. Korrektsete plaatimistöödega saab selliseid olukordi vältida. Plaatimistööde tegemiseks on oluline aluspind korrektselt ette valmistada. Seinad ning põrandad peavad olema tasased selleks, et plaatimistöid saaks üldse ette võtta. Tänapäeval on loodud mitmeid disainivõimalusi ning mängida saab erinevate värvide ja tekstuuridega.

WC remont koos Remont OÜ-ga

Remont OÜ meeskonnal on pikaaegne kogemus kõiksuguste töödega, mis kaasnevad WC remontimisega – lammutamisest viimistluseni. Garanteerime kiire, mugava ja kvaliteetse töö, millega jääb rahule iga klient. Meie teostatud töödega saab lähemalt tutvuda siin: https://remontou.ee/teostatud-tood/. Soovitame enda ehitustööde plaani ning soovid meie spetsialistiga läbi arutada ning üheskoos ka detailid paika panna. Siis saame selle põhjal koostada projekti ja teostatavaid töid planeerida ja vajadusel ka kohandada. WC remondi hind sõltub suuresti kliendi soovidest, tööde mahust ja materjalide maksumusest. Peale kliendiga läbirääkimist saame juba koostada põhjalikuma hinnapakkumise. Soovi korral saate meile oma plaanidest ja ideedest kirjutada kasutades veebilehel olevat mugavat kontaktivormi: https://remontou.ee/kontaktid/ Kirjutage meile enda küsimustega juba täna!


Warning: Undefined variable $post_description in /data01/virt72323/domeenid/www.remontou.ee/htdocs/wp-content/themes/remontou/single.php on line 47

Vaata tehtud töid
Võta meiega julgelt ühendust ja arutame asja