Katuse ehitus

Katuse ehitus on maja ehitamise juures sama oluline osa nagu vundamendi ehitus. Katuse ehituseks on mitmeid erinevaid variante olenevalt sellest, millise kujuga ja millisest materjalist katust soovitakse. Remont OÜ professionaalne ehitusmees on kogenud ja valmis paigaldama erinevatest materjalidest katuseid – olgu selleks eterniit, plekk, kivi või sindelkatus. Lisaks sellele teostame muid töid nagu fermide ehitus ja paigaldus, sarikate rihtimine, äärepleki paigaldus, harjapleki paigaldus, katuseakna paigaldus või korstnapitsi müürimine. Kuna katuse ehitus võib olla lisaks muule ka ohtlik tegevus, on tark jätta see tegevus oma ala professionaalide kätte, kelle töö kvaliteedis võib olla kindel.

Katuse ehitus ja kvaliteetselt tehtud töö on hea alguspunkt, kuid selle kõrval on oluline ka katuse hooldus, mis tagab selle, et katus kaitseb maja erinevate ilmastikuolude eest ning peab kvaliteetselt vastu veel pikki aastaid. Kvaliteetselt ehitatud ja soojustatud katus on kokkuvõttes ka säästlikum, kuna kogu soojus millega tubasid kütta jääb majja sisse. See, kui kvaliteetne katuse ehitus ja soojustus on olnud, on koheselt näha läbi selle, kas maja räästas ripuvad talvel jääpurikad.

Katuse ehitus ja see, milline katus kõige parem on oleneb mitmetest erinevates asjaoludest. Sama moodi oleneb hind suuresti hoone tüübist, katuse valikust ning teostatava töö suurusest. Kõige targem viis tööde alustamiseks on alguses konsulteerida professionaalse ehitusspetsialistiga, kes hea meelega erinevad võimalikud lahendused läbi arutab ning aitab leida parima lahenduse Teie hoonele. Kirjuta meile juba täna ja paigaldame Teie majale kvaliteetse ja korraliku katuse, mis veel pikki aastakümneid pea kohal seisab!

Vaata tehtud töid
Võta meiega julgelt ühendust ja arutame asja