Torutööd

Torutööd on tegevus, mille edasi lükkamine võib põhjustada ootamatuid ja ebameeldivaid probleeme. Ka enne vannitoa remondi alustamist tuleb tihtipeale torustik välja vahetada, mis võib osutuda üsna keeruliseks ja ebameeldivaks protsessiks. Remont OÜ tuleb hea meelega appi ja teostab Teie kodu torutööd, et klient selle pärast muretsema ei peaks. Tegeleme korterisiseselt mitmete erinevate torutöödega ning kanname hoolt kõige eest, mis on seotud nii vee- kui kanalisatsioonitorudega.

Meie spetsialist inspekteerib torustiku seisukorda ning vajadusel teostab kõik vajaminevad torutööd, likvideerides ummistused ja kahjustused või vahetades vana torustiku uue vastu. Lisaks muudele torutöödele teostame kraanide ja muude seadmete parandamist või väljavahetamist. Meie spetsialist aitab hea meelega ka erinevate seadmete ühendamisega, nagu näiteks pesumasinad, veemõõtjad ja elektriboilerid.

Kutsudes spetsialisti, kes saab kanda hoolt, et kõik torutööd on kvaliteetselt ja korralikult tehtud, ei pea enam muretsema tilkuvate kraanide ja torude üle. Konsulteerides meie spetsialistiga tuvastame kõik lekked, likvideerime ummistused ja leiame üheskoos kiire ja mugava lahenduse Teie ülejäänud muredele.

Hind sõltub tegemist vajavatest töödest, materjalidest, ajagraafikust ning kokkulepetest kliendiga. Võtke meiega ühendust ning pärast seda, kui meie spetsialist on olukorra üle vaadanud ning teiega läbi rääkinud, saame teha hinnapakkumise koos projekti planeeritud ajakavaga.

Vaata tehtud töid
Võta meiega julgelt ühendust ja arutame asja