Torutööd

Torutööd on tegevus, mille edasi lükkamine võib põhjustada ootamatuid ja ebameeldivaid probleeme. Vanemas majas või korteris on uue torustiku paigaldamine oluline osa remonditöödest, mida ei tohiks kindlasti tegemata jätta. Uue elamise puhul on mõnevõrra lihtsam, sest vana torustikku ei pea lahti lammutama ja uut paigaldama. Ka enne vannitoa remondi alustamist tuleb tihtipeale amortiseerunud torustik välja vahetada, mis võib osutuda üsna keeruliseks ja ebameeldivaks protsessiks. Remont OÜ tuleb hea meelega appi ja teostab Teie kodu torutööd kiirelt ning kvaliteetselt, et klient selle pärast muretsema ei peaks. Tegeleme korterisiseselt mitmete erinevate torutöödega ning kanname hoolt kõige eest, mis on seotud nii vee- kui kanalisatsioonisüsteemidega

Meil on:

• Üle kuue aasta kogemust,
• Rohkem kui 300 rahulolevat klienti,
• Teostame töid kiirelt ja kvaliteetselt,
• Omame suut kogemustepagasit erinevate remonditööde tegemisel.

Kontakt:

+372 5866 3599
epakkal@gmail.com
Kontaktivorm!

Vaata meie tehtud töid: Tehtud tööd!


Mitmetahulised torutööd

Torutöödele hulka kuulub veel ummistuste likvideerimine, kahjustuste parandamine või vana torustiku uue vastu vahetamine. Enne tööde teostamist tuleb meie spetsialist objektile kohapeale ja vaatab esialgu üle olemasoleva torustiku seisukorra ning annab oma hinnangu edasi tegutsemiseks. Olenevalt torustiku seisukorrast ja kliendi soovidest koostame koostöös plaani remonditööde teostamiseks. Näiteks vannitoa ja WC remondi puhul on üks hea ja profesionaalne torumees hindamatu väärtusega, sest ebakvaliteetse tööga tekib hiljem palju probleeme, mille lahendamine läheb tihtipeale kallimaks kui esialgne remont. Olenevalt ruumipaigutusest võib olla torude ja kanalisatsioonisüsteemide ümberehitamine ja -paigutamine. Lisaks muudele torutöödele teostame kraanide ja muude veepõhiste seadmete parandamist ja vajadusel väljavahetamist. Meie spetsialist aitab hea meelega ka erinevate oluliste majapidamseadmete ühendamisega, nagu näiteks pesumasinad, veemõõtjad ja elektriboilerid, mille ebakorrektse ühenduse puhul on kahjud väga suured.

Miks valida Remont OÜ?

Hüvasti tilkuvad kraanid ja lekkivad torud, Remont OÜ spetsialist teeb koduse elu täiesti murevabaks. Konsulteeri kindlasti meie profesionaalse torumehega, kes aitab likvideerida kõik ummistused, lekked ja muud torudega seonduvad probleemid. Paigaldame, parandame ja ühendame erinevaid veesüsteeme, olgu selleks kraan, kanalisatsioonitoru, pesumasin või kastmisvoolik. Töökindel ja kvaliteetne tulemus on garanteeritud. Torutööd tasub alati jätta profesionaali teha, sest ise nuputamise või ebapädeva töötaja puhul võivad tekkida erinevad ummistused, lekked või isegi uputused, mille tagajärjel on kahjud üsna suured ja ebameeldivad. Soovime pakkuda oma klientidele võimalikult kiiret, mugavat ja kvaliteetset lahendust, seega lähtume alati võimalusel kliendi soovidest. Läbi pideva infovahetuse ja koostöö kliendiga tagame parimad tulemused. Kliendi rahulolu läbi kvaliteetse teenuse on meie nr 1 prioroteet.

Torutööde maksumus

Lõplike tööde maksumus sõltub suuresti tegemist vajavatest töödest, materjalidest, ajagraafikust ning kokkulepetest kliendiga. Võtke meiega julgelt ühendust ning koostöös leiame igale murele lahenduse. Meie spetsialist tuleb vajadusel objektile ning vaatab olemasoleva olukorra üle ning seejärel koostab plaani tehtavatest töödest koos eeldatava maksumusega. Samal ajal suheldakse kliendiga, et välja selgitada soovitud tulemus ning teostatavad tööd. Seejärel koostame projekti, mida saame vastavalt olukorrale alati muuta ning täiendada. Kliendile esitame põhjaliku hinnapakkumise koos orienteeruva tööde ajakavaga ja sobiva pakkumise puhul saab klient rahulikult puhata ning teeme kogu töö Teie eest ära. Seega ära jää ootama, võta meiega ühendust juba täna!


Warning: Undefined variable $post_description in /data01/virt72323/domeenid/www.remontou.ee/htdocs/wp-content/themes/remontou/single.php on line 47

Vaata tehtud töid
Võta meiega julgelt ühendust ja arutame asja